ul. Kamińskiego 7/9 91-427 Łódź
tel. +48 42 205 58 71
fax. +48 42 205 58 73

 

Struktura organizacyjna

Krajowy Rejestr Długów

 

Struktura Organizacyjna
Zarządu Nieruchomości Województwa Łódzkiego 

1
Sobczak Michał Dyrektor ZNWŁ
2 Stańczak Marek Zastępca  Dyrektora ds. Eksploatacyjnych

 

Wydział Eksploatacji

3 Grochocki Michał Naczelnik Wydziału Eksploatacji

4

Gemel Tomasz      

Kierownik Recepcji

5

Janicki Robert

Rzemieślnik Specjalista

6

Kacprzak Luiza

Starszy Inspektor ds. Eksploatacji

7

Kieszkowski Marek

Główny Specjalista ds. Eksploatacji

8

Krysiak Andrzej

Rzemieślnik Specjalista

9

Misiak Krzysztof

Inspektor ds. Eksploatacji

10 Olczyk Joanna Referent ds. Eksploatacji

11

Sadura Agnieszka

Starszy Inspektor ds. Eksploatacji

12 Supeł Aneta Starszy Inspektor ds. Eksploatacji
13 Szałek Józef Rzemieślnik Specjalista
14 Szczepańska Magdalena Starszy Inspektor ds. Eksploatacji
15 Szopińska Iwona Referent ds. Eksploatacji

16

Wargoś Roman

Specjalista ds. Zarządzania Bezpieczeństwem

17

Wilk Bogdan

Główny Specjalista ds. Eksploatacji

 

Wydział Finansowo-Księgowy

18

Derlecka Agnieszka

Główny Księgowy

19

Bielawska Iwona

Starszy Inspektor ds. Finansowo – Księgowych

20

Budniak Karolina

Inspektor ds. Finansowo -Księgowych

21

Chorąży Agnieszka

Inspektor ds. Płac

22

Dębowska Renata

Starszy Inspektor ds. Finansowo – Księgowych

23

Delong Jolanta

Inspektor ds. Finansowo -Księgowych

24 Kowalska Dorota Inspektor ds. Finansowo -Księgowych

25

Sieniawska Irena

Inspektor ds. Finansowo -Księgowych

26

Stankiewicz- Czyżewska Małgorzata

Inspektor ds. Finansowo -Księgowych

27 Szafrańska Monika Inspektor ds. Windykacji

28

Szer Joanna

Inspektor ds. Finansowo -Księgowych

29 Zajdel Małgorzata

Inspektor ds. Finansowo -Księgowych (umowa na zastępstwo)

 

Wydział Inwestycji i Remontów

30

Adam Kacprzycki Naczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów

31

Dąbrowski Wojciech           

Główny Specjalista ds. Inwestycji i Remontów

32 Krakowiak Tomasz Główny Specjalista ds. Inwestycji i Remontów

33

Nierychlewska Magdalena

Inspektor ds. Inwestycji i Remontów

34

Podlecki Wiesław

Starszy Inspektor ds. Inwestycji i Remontów

35

Tadeusiak Marek

Starszy Inspektor ds. Inwestycji i Remontów

 

Samodzielne Stanowiska

36

Belka Wiesław                    

Główny Specjalista ds. Ppoż i Obronnych

37 Drozda Agnieszka Referent ds. Regulacji Stanów Prawnych i Zbywania Nieruchomości
38 Jęckowski Andrzej Główny Specjalista ds. Regulacji Stanów Prawnych i Zbywania Nieruchomości
39 Kusiak Anna Inspektor ds. Organizacyjnych i Obsługi Sekretariatu  (umowa na zastępstwo)
40 Naporska Agata Starszy Inspektor ds. Organizacyjno – Prawnych, Pracowniczych, BHP
41 Olek Marek Kierowca

42

Pachniewicz Izabela

Główny Specjalista ds. Zamówień Publicznych

43 Wierzbicki Michał Główny Specjalista ds. Regulacji Stanów Prawnych i Zbywania Nieruchomości
44 Wrzosek Joanna Inspektor ds. Organizacyjnych i Obsługi Sekretariatu
45 Zgierski Tomasz Główny Specjalista ds. Regulacji Stanów Prawnych i Zbywania Nieruchomości
46 Żołnierczyk Zbigniew Starszy Inspektor ds. Regulacji Stanów Prawnych i Zbywania Nieruchomości

 

Stan na dzień 21.01.2016 r.